top of page

Pristatymas ir grąžinimas

VYTAUTĖS JANKŪNAITĖS AUTORINĖ JUVELYRIKA

Pristatymas Lietuvoje

Prekės pristatomos į LP Express paštomatą ar siunčiamos per Lietuvos paštą per 3 - 10 darbo dienų nuo apmokėjimo.

Pristatymo kaina Lietuvoje nemokamai.

Taip pat prekes galite atsiimti studijoje Pilies g. 6 - 2,Vilniuje. 

 

Pristatymas į kitas šalis

Prekes siunčiu registruota pirmenybine siunta per Lietuvos Paštą. Europos sąjungos šalyse prekės pristatomos per 7-14 darbo dienų nuo apmokėjimo, į kitas šalis pristatymas gali užtrukti nuo 14-30 darbo dienų.
Pristatymo kaina 10€, perkant daugiau nei už 50€ - nemokamai. 

Dėl kitokių pristatymo būdų ar galimybės pristatyti siuntą greičiau, prieš atliekant užsakymą prašome kreiptis el. paštu info@vytautejewelry.com arba telefonu +370 67511673

Apmokėjimas

Pasirinkus apmokėjimą kortele, turėsite suvesti savo banko kortelės duomenis. Pasirinkus šį apmokėjimo būdą kreditinė kortelė yra nebūtina, užtenka, kad Jūsų elektroninėje bankininkystėje prie mokėjimo kortelės būtų pažymėtas „Saugus atsiskaitymas internetu“. 

Pasirinkus apmokėjimą per PayPal sistemą, Jūs būsite nukreipti į apmokėjimo langą, kuriame turėsite prisijungti prie savo PayPal paskyros, prie kurios yra pridėta Jūsų kreditinė kortelė arba banko sąskaita. Paspaudus mygtuką "Apmokėti" mokėtina suma automatiškai bus nuskaičiuota iš Jūsų sąskaitos.

Atsiskaityti taip pat galima naudojantis Swedbank, Seb, Luminor, Citadele ir Šiaulių bankas elektroninės bankininkystės paslaugomis. Atsiskaitymai galimi euro valiuta. Mokėjimai apdorojami naudojantis MakeCommerce.lt mokėjimų platforma.

Keitimas ar grąžinimas

Prieš keičiant ar grąžinant juvelyrinius dirbinius, svarbu apie tai informuoti el.paštu info@vytautejewelry.com arba susisiekti telefonu +370 67511673

Pakeisti ar grąžinti kokybės reikalavimus atitinkančią, bet nepatikusią/netikusią prekę galite pagal šias taisykles:

Išsiųskite grąžinamą prekę originaliame įpakavime, jei pirkinys nenešiotas ir nepažeista jo prekinė išvaizda, per 7 darbo dienas nuo prekės gavimo dienos. Siuntą prašome išsiųsti registruotu paštu (išsaugokite siuntos registracijos numerį) arba kurjerių pagalba. 

Gavus Jūsų siuntą, pinigai bus išsiųsti grąžinti per 1-2 darbo dienas. Visas pašto/muitinės išlaidas, susijusias su keičiamos ar grąžinamos prekės siuntimu, apmoka pirkėjas.

Prekės yra Jūsų nuosavybė ir atsakomybė iki tol, kol jos pasieks mane, todėl grąžindami prekes įsitikinkite, kad tinkamai jas supakavote ir siuntimo metu jos nebus pažeistos/sugadintos. Visos grąžintos prekės yra tikrinamos. Pasilieku sau teisę nepriimti atgal juvelyrinių dirbinių su mechaninių pažeidimų žymėmis, jeigu jos atsirado dėl pirkėjo kaltės, netinkamos priežiūros ar nešiojimo.

Negaliu pasiūlyti grąžinimo personalizuotiems arba individualiai užsakytiems juvelyriniams dirbiniams.

Netinkamo dydžio keitimas

Atminkite, tinkamo juvelyrinio dirbinio dydžio nurodymas yra kliento atsakomybė. Jei vis dėlto norite pakeisti juvelyrinio dirbinio dydį, visas siuntimo išlaidas apmoka klientas.

 

Mokesčiai

Siunčiant juvelyrinius dirbinius ne į Europos Sąjungos šalis, pasidomėkite importo ir muitinių galimais mokesčiais. Jei norite grąžinti įsigytą dirbinį, atminkite, kad importo ir muitinių mokesčiai nėra grąžinami.

bottom of page